Drzý Čert

Thrash Metal | Black Metal | Heavy Metal
Location:
Nový Jičín, CZECH REPUBLIC
Booking
0:00
0:00
 • Děkujeme...
  16-Sep-2020

   Vážení přátelé a fanoušci, rádi bychom Vám všem poděkovali za podporu, kterou jste nám po celou dobu existence kapely Drzý Čert projevovali. Za více, jak deset let existence jsme odehráli řadu koncertů v různých klubech a na festivalech po boku mnoha vynikajících a legendárních kapel a měli jsme tu čest se občas pohybovat v nejvyšší metalové společnosti a na to nikdy nezapomeneme.

  Kapela přežila mnoho personálních zemětřesení a krizí a poslední dobou už to vypadalo, že se konečně odráží ke svému vzestupu. Je nám to líto, ale skutečnost a realita života, to chtěla jinak. Drzý Čert končí, rozhodli jsme se tak všichni členové kapely a to jednomyslně.

  Neptejte se, prosím, na důvod, jde o záležitosti osobního charakteru a kdo kapelu znal blíže, ví, jak moc byla v některých místech zranitelná a jak některé životní události mohou ovlivnit její plány do budoucna.

  Někteří z nás v muzice pokračují v jiných kapelách a v budoucnu se zde, mohou objevit zajímavé materiály, které nebyly zveřejněny nebo se na ně prostě zapomnělo. Poslední infernální počin na zemi kapely Drzý Čert, mělo být letos vydaní CD s názvem „Navěky Prokleti“ na kterém jsme se společně ještě dohodli. Prozatím se nám, ale nedaří, ani toto rozpracované dílo dotáhnout do finále. Tak snad někdy… spatří světlo světa… byla by to škoda, kdyby se tak nestalo. Čas vše ukáže…

  Ještě jednou Vám všem děkujeme za podporu, byli jste úžasní! Drzý Čert.

Confirmation
Do you really want to delete it?
Get album:
for
---
or more
Buy Now