Lucky Losers

Rock & Roll | Punk Rock | Rock
Location:
Vrchlabí, CZECH REPUBLIC
0:00
0:00
2010
Koncem roku vznikají Lucky Losers

2011
26. srpna odehrají společně s Pipes and Pints první koncert doma ve Vrchlabí. Účast je super a kapela má nabito v hlavni. Do konce roku odehraje ještě 6 koncertů vesměs s kámošema z dob předešlých (Vypsaná fiXa, Imodium, Lety mimo). Reakce jsou různé, jak už to na startu bývá. Losers pracují na debutu.

2012
Kapela pilně koncertuje a vznikají nahrávky na první desku.

2013
V březnu vypouští Losers do světa debut Automat. Deska vychází jak na CD, tak na 180g vinylu. Na podzim ji čeká společné TOUR s Wohnout.
Popis
Lucky Losers jsou rock´n´rollová kapela z Východních Čech. Mají rádi poctivý zvuk starých lampových aparátů, starých kytar a otevřených zvuk bicích, z čehož se odvíjí jejich sound. Žádnou potichou záležitost očekávat nelze. Přesto, že od prvního koncertu ještě neuběhly ani dva roky, členové kapely žádnými nováčky nejsou. Jejich jména můžete najít na obalech kapel Skapollo, Uffohorn, ale třeba i Ready Kirken. Kapela už stihla odehrát přes 40 koncertů většinou po boku známých kapel. V těchto dnech vydávají Losers první album s názvem Automat. Deska vychází jak na CD, tak na 180g vinylu. Najdete na ni deset autorských skladeb s výhradně českými texty. Hlavním cílem kapely pro tento rok je hrát co nejvíce lidem, propagovat desku na vlastních koncertech nebo třeba také na společném turné s Wohnout, které proběhne letos na podzim.
Confirmation
Do you really want to delete it?
Get album:
for
---
or more
Buy Now