Five Seconds to Leave

Metal | Space | Noise
Location:
Jindřichův Hradec, CZECH REPUBLIC
Booking
LIVE SESSION
0:00
0:00
 • Nové album Nina Who Wasn't
  May 15, 2018

  Po dlouhých 6 letech pro Vás máme novou desku, která se jmenuje Nina Who Wasn't. Jelikož o sobě neumíme moc psát a mluvit, necháme to na povolanějších. Slovy Viktora Paláka:


  "Trojice Five Seconds To Leave ve složení Hromy, Víťa a Vašek letos oslavuje deset let existence, během kterých sice stihla vydat jediné dlouhohrající album, i tak si ale dokázala vybudovat poznávací znamení: instrumentální preciznost bez muzikantského exhibování a lásku k masivním a sugestivním zvukovým stěnám.

  Na nové desce Nina Who Wasn’t se nic z toho nemění. Jednu velkou novinku ale kapela připravila. Skupina se totiž rozhodla zapojit do své hudby vokály a napodobit tak svůj vedlejší projekt, momentálně spící kapelu Nod Nod. Výsledek je podobně tíživý jako jejich zmíněný debut nebo třeba split s kapelou Esazlesa z roku 2012. Albem ale přece jenom prosvítá i trochu optimismu – Five Seconds To Leave totiž ubrali na hardcorové hutnosti a místo toho přimíchali do výsledného soundu trochu noisu rocku. Navzdory tvrdým riffům je navíc album hodně osobní. 

  Vydání vinylové edice alba Nina Who Wasn't je plánované na podzim ve spolupráci NAAB, Naše desky a dalších spřízněných labelů."

Confirmation
Do you really want to delete it?
Get album:
for
---
or more
Buy Now