Lights Off

Alternative Rock
Location:
Jeseník, CZECH REPUBLIC
Booking
0:00
0:00

V červnu 2012 v Jeseníku se poprvé schází trio : Vojta/kytara + Simon/bicí + Ivan/basa s jednoduchou ideou klubové kytarové kapely. Zhruba rok vzniká první podoba, kapela dostává jméno, Vojta začíná psát texty a zpívat. Po pár koncertech nahrávají Lights Off v místním studiu první demo (2013). Na dalším materiálu se pracuje s důrazem na hledání vlastního specifického zvuku. Simon hraje na kytaru, za bubnama začíná hostovat i na koncertech Laco (ex Priessnitz).

2014 – Kapela vystupuje ze sklepa jesenického divadla na jeho pódium, přijíždějí Amák s Ronem (Golden Digital Studio,Praha) a točí první Ep – Kids or Hits, které vychází začátkem roku 2015. Krátce na to, v srpnu, začíná v Amákově pražském studiu práce na dalším Ep. K dřívějšímu syrově kytarovému zvuku přibývají další vrstvy, klávesy, aranže. Začátkem roku 2016 vychází pod značkou Drug Me Records nové Ep – Nice To Leave You. 2017 - Nové triky ze studia si žádají adekvátní provedení na koncertech, takže klávesy a druhá kytara jsou napevno v kapele i na pódiu - není cesty zpět ! Každý koncert je zkouška a každý další song patří příští nahrávce nebo nikam ! 

2018 - Deadline - nahrávání - opět Amák a Golden Hive studio. Vzniká směs pestřejší a rozsáhlejší se všema slabinama a drobnýma vadama bez retuše - první LP - eponym - LIGHTS OFF. Deska vychází začátkem roku 2019 ve vlastním nákladu. 

 

Confirmation
Do you really want to delete it?
Get album:
for
---
or more
Buy Now